KLIKKIGE PILDIL, ET MINNA SÜNDMUSE LEHELE!!

Nüüd juba kolmandat aastat korraldame noortekeskuses üritust ÕPILASFIRMADE START-UP. 

Sündmus on eelkõige mõeldud noortele, kes tahavad oma õpilasfirma luua, aga kellel puuduvad algteadmised, mida see endast kujutab ja millist alustada. Oodatud on muidugi kohale KÕIK huvilised ja sissepääs on TASUTA.

Ühtlasi saavad vilistlasfirmad enda kogemusi jagada ning väljatöötatud firmat/toodet/teenust tutvustada. Uutel alustajatel on suurepärane võimalus arutleda juba kogenud õpilasfirmade ja ettevõtete loojatega potensiaalsetest ohtudest/probleemidest, mida ettevõtte loomisel võib esineda ning nende vältimisest.

Nagu alati on meie paneelis jälle kolm erinevat õpilasfirmat ning ka juba pikaajalisema kogemustega ettevõtja:

1) Sellel aastal Eesti parima õpilasfirma tiitli pälvinud sEst. See tiim koosneb viiest neiust, kes valmistasid käsitööehteid. Nende algne kontseptsioon oli kätkeda oma ehetesse tükikesi Eesti loodusest, et tähistada meie vabariigi 100. sünnipäeva. Teise kollektsiooni keskmeks oli aga soov läbi looduse ilu ühendada inimesi kõikjalt maailmast. Killuke siit ja killuke sealt - nõnda valmisid nende ehted, millest igaühel on ainulaadne disain ja tähendus.

2) Sellel aastal teise koha saanud õpilasfirma Best Ice. Õpilasfirma Best Ice toodeteks on eestimaiste Kalevi kompvekkidega käsitööjäätised- näiteks lipulaev ja vaieldamatu klientide lemmik Maiuspala käsitööjäätis. Kalev on õpilasfirma ametlik koostööpartner. Õpilasfirma Best Ice’i missiooniks on tekitada vanemas põlvkonnas nostalgiatunnet ning tutvustada noortele traditsioonilisi maitseid uues kuues. 

3) Sellel aastal kolmanda koha saanud õpilasfirma RabaVesi. Nemad on Põlva Gümnaasiumi ÕF RabaVesi. RabaVesi toob teieni 100% loodusliku filtreeritud Meenikunno rabavee. Värska ÕF laada “ Üle piiri turundus” PARIM ÕF.

4) Samuti on meil külas tarkust ja nõu jagama ka juba pikaajalisema kogemustega ettevõtja: Erik Ehasoo. Erik on eluaegne ettevõtja kes asutas oma esimese ettevõtte 15 aastasena. Täna töötab ta erinevate rahvusvaheliste ettevõtete ja startupidega digitaalsete lahenduste ellu viimisel. Ta on ettevõtte Rubiks Digital asutaja. Erik usub inimeste potentsiaali täitmisse.

4) Sellel aastal viie koha saanud laenu firma 44finance. Siin iga õpilasfirma saab võtta kiirlaen kodust lahkumata.


Alustame 13. september kell 17:00!
Ajakava on järgmine:
17:00 - 18:00 Avamine ning paneelis osalejate tutvustamine
18:00 - 18:20 Kohvipaus ja vaba aeg 
18:20 - 19:20 Avatud vestluspaneel
19:20 - 19:30 Lõpetamine

Sündmus on avatud kõikidele noortele ning sissepääs on TASUTA.
Lisaküsimuste korral helistada numbril 
6410021 või kirjutada 
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Varsti kohtumiseni!!


 

CLICK ON THE PICTURE TO GO THE EVENT PAGE!

Do you know what is EVS - The European Voluntary Service?
This is a program under Erasmus +, which helps people travel abroad to participate in volunteering projects, it can involve many different kinds of activities in areas such as youth work, cultural activities, social care or environmental protection. 

Are you interested to get acquainted with this programm? Kesklinna Noortekeskus will help you discover more about this great opportunity! 
Now we are searching for EVS volunteers from all parts of Estonia, who currently do EVS and are willing to share their experience!

Join us on Saturday the 12th of May to get to know them. You will have the chance to "speed date" for 5 minutes with all of them and find answers to all of your questions about EVS! No questions? That’s not a problem! On the tables you will find the cards with topics that will help you to push conversation in write direction! And also some sweet/salt surprises from Kesklinna ;)

Plan:
11.00 – 11.20 – Greetings! Team building proccess! (it's better not to be late ;)
11.20 - 12.00 – Mini presentation for youth about EVS as a programme; at the same time EVS volunteers are in open space playing together and building trustworthy relationships! 
12.00 – 13.00/13.20 – Speed Dating.
13.20 – 14.00 – Food and discussions.

YOUTH, WHY SHOULD YOU COME?
During this event everyone will be able to:
– Learn about international volunteering;
– Listen to the stories of ex-volunteers and current volunteers;
– Learn about types of volunteering programs (workcamps, EVS, long-term projects);
– Learn about future projects;
– Meet amazing people and spend a great time!

EVS VOLUNTEERS, WHY SHOULD YOU COME?
During this event you will:
* expand your EVS friends list;
* show off about your expirience;
* make this world better;
* reflect upon all your experience and find more ideas what you can do;
* get FREE food ;)

Age: 18 – 30 years old youth and 18 – ∞ for EVS volunteers! (Exceptions are possible.)
Working language: English!

Registration is compulsory, the number of participants is limited!

Registration link for EVS volunteers:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe2XVmVRFnQ2uJt9wkRfEGjM5s7Iqpny6bz0JB6lg6YuxO-iA/viewform

Registration link to youth of 18-30 years old:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdtytGA-MZstlgb2sCx1m4Cdfm3EVs3fQM5y7SHaeogkjbWEg/viewform

NB! Kesklinna reserves the right to choose the participants for this event! All the participants who will be selected will get personal invitation by e-mail!
 

KLIKKIGE PILDIL, ET MINNA SÜNDMUSE LEHELE

Hei kõik sõbrad!
Juba 17. jaanuar toimub Kesklinna noortekeskuses lauamängude päev.
Keskuses on palju lauamänge, millest mitmed on täiesti uued ning teil on võimalik neid koos meiega esmakordselt mängida! 
Mänge on nii eesti kui ka vene-keeles nii, et olete kõik oodatud!

Tule osalema! :)KLIKKIGE PILDIL, ET MINNA SÜNDMUSE LEHELE!

ustamäe Avatud Noortekeskus koos Kesklinna Noortekeskusega korraldab 12. märtsil, kell 16.00 Tallinna ANKide-vahelise Karaoke!
Osalema on oodatud kõik noored, kes vähegi karaoket laulda tahavad!

Võisteldakse 5 kategoorias:
Parim hääl
Parim esinemisoskus
Parim kostüüm
Parim jäljendaja
Kõige originaalsem

Lisaks saab endale rändkarika noortekeskus, kust tuleb kõige rohkem osalejaid!

Võta julgus kokku, registreeri ennast siin: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSedorLziAmNBbdGqXD8eoX50Kw1pQVzrWexgXK97L84KfaCVw/viewform ja tule pane ennast proovile!

Eelregistreerimine toimub kuni 13. märtsini!

Kui ise laulda ei soovi, oled oodatud teistele kaasa elama!

Kesklinna noortekeskus on kuupäevadel 02.01-05.01.2018 avatud 12.00-18.00.

Kohtumiseni! ????
 

CLICK ON THE PICTURE TO GO THE EVENT PAGE!

Hello everyone! We warmly invite you to take part in the Estonian cultural evening! The evening of Estonian Language, Culture, Folk Dance, Music & Fairy tales. We will speak about history, the arts and just about life. And of course, we will taste food :D Sooo...That's why you all should put "going", share this event on your FB-profile, and bring everyone you know on 22nd of February at 5 pm. This evening will be full of positive emotions and fun!
The event is free!

Tere! Kutsume teid osalema Eesti kultuuriõhtul! Üritus pakub huvitavaid teadmisi Eesti ajaloost ja kultuurilise tausta tundma õppimist Eesti riigi kohta, teadmisi, ning esineb ka Eesti rahvatantsugrupp. Samuti mängime üritusele taustaks Eesti muusikat, tutuvustame ja räägime sellest ning räägime ka Eesti muinasjutte. Räägime Eesti kunstist ja Eesti eluolust, kommetest. Muidugi pakume ka süüa! Eesti traditsioonilisi roogi! Pole põhjust mitte osalemiseks, kui ka juba süüa saab  nii et klikake aga julgelt üritusele „osalen“, jagage seda üritust ka oma sõpradega ja tooge kõik oma sõbrad ja tuttavad 22.veebruariks Kesklinna noortekeskusesse Eesti kultuuriõhtule. Üritus tuleb väga positiivne, lõbus ja täis ehtsaid emotsioone! 
Üritusest osavõtmine on tasuta!


Приветствуем и приглашаем всех на культурный вечер посвященный Эстонии. Вечер эстонского языка, культуры, народных танцев, музыки и сказок. Поговорим об истории, искусстве и просто о жизни в Эстонии. Ну и как же без угощений? :) Вечер будет полон позитивных эмоций и веселья,а также мороприятие бесплатное! Поэтому, тебе обязательно нужно поставить "пойду" и поделиться мероприятием на своей странице. Приглашай всех, приводи друзей, не упускай возможность узнать чуть больше, чем ты уже знаешь! До встречи 22 февраля в 17 часов по адрессу Рауа 23CLICK THE PICTURE TO GO THE EVENT PAGE!

Kesklinna Noortekeskus organizes the meeting with wonderful Germany!
Let's explore it with us!
When? 6 p.m. December 14, 2017 Why? To enjoy the time as German people do!
The evening will be held in English!
Entrance to the Youth Center is behind the house on the 2-nd floor!

Our speaker: Sophie Michel (https://www.facebook.com/sophie.michel.393)
Kesklinna lahtiolekuajad

Avatud: E-R 14:00 - 20:00
Suletud: L,P

Kesklinna aadress

Raua 23, 10124 Tallinn
Tel. (+372) 641 0021
Oktoober 2018
E T K N R L P
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4